top of page

AİLE DİZİMİ VE SİSTEMİK KONSTELASYONLAR

Serpil Ata ile Grup Çalışması
 

10-11 Şubat 2023, Haftasonu
10:00 - 18:00


Sınırlı sayıda kişiye çalışma yapılacaktır. Lütfen yerinizi ayırtınız ve kayıt sürecinde çalışma yaptırmak isterseniz ayrıca bilgi veriniz.

Aile ya da daha önceki nesillerde yaşanan erken ebeveyn kaybı, çocuk ölümleri, göç, travma, yok sayma, haksızlık gibi travmatik olaylar hem sistemik hem de biriktirilmiş duygular ve davranışlar olarak ortaya çıkmaktadır. Kişi geçmişte yaşanan bir olaya takılı kaldı ise bunun fark edilmesini amaçlar ve çözülmesinde daha aktif rol almasını sağlamak temel amaçtır.

Öncelikle bir konunuzun olması gerekir. Ya da içinizde dönüştürmek istediğiniz bir şeylerin niyeti olmalıdır.

Ailelerde ani ve travmatik ölüm, kaza, intihar, şiddet, suç işleme. Aile ya da daha önceki nesillerde yaşayan erken ebeveyn kaybı, çocuk ölümleri, göç, travma.... kürtaj, anne-babanın rolü gibi ailenin derinden etkilenmesine neden olan olumsuz olayların yaşanması, aile sisteminde bozulmalara veya kopukluklara neden olabilir. Aile sistemindeki bu bozulmalar ve kopmalar, aile üyelerinin ve gelecek kuşaklardaki aile üyelerinin kendi hayatını yaşama şeklini etkileyebilir.

Bu çalışmalar, anne babamıza, ailemizin diğer üyelerine, eşlerimize ve hayata olduğu haliyle evet diyebilmemizi kolaylaştırır. Gerçeği görebildiğimizde ve kalbimiz ile onu kabul edebildiğimizde, kalbimizde bu gerçek için bir alan açtığımızda gerçek büyüme, olgunlaşma ve devamında özgürleşme süreci başlar. Olana evet diyebildiğimizde hayat ile uyum içinde ilerleyebiliriz.

Sadece aile içindeki sorunları değil, para, hastalık, ilişkiler, sürekli tekrar eden durum ve davranışlar, sebebi anlaşılayamayan aşırı duygular gibi birçok başlığı da kapsar. Kişi belirli bir konusu olmasa da kuvvetli bir niyeti varsa onun ile de çalışılabilir.

ÜCRET:

Havale Yolu ile:

Danışan: 3000 TL,

Temsilci (Günlük): 750 TL

Bize mail atarak bilgileri alabilirsiniz (kayit@ramyogaokulu.com)

Kredi Kartı ile: 3300 TL

taksit imkanı bulunan ödeme seçeneği için butona tıklayabilirsiniz:

bottom of page