top of page
RAMYOGA_Design101_MiniWorkshop (5).jpg

Gülşah Aygün ve Tuğba Ayata ile Staj ve Mentörlük Programı

3 Ay / Yüz Yüze

Bu program, temel yoga veya yoga terapi eğitmenlik programını tamamlamış yoga eğitmenleri ya da eğitmen adayları için tasarlanmıştır. Programın amacı, ders verme pratiği kazandırmak, bu konudaki birikimlerinizi arttırmak ve kendinize güven duyarak yoga dersleri sunmanızı sağlamaktır.

Staj Dönemi: Ocak-Mart

Programa kabul edilen hoca adayları için program şöyle işleyecektir:

Programın ilk bir ayı katılımcılar için gözlem ayıdır. Stüdyomuzda dilediği derslere girerek, gözlem yapıp notlar alarak, sekans oluşturma becerilerine katkıda bulunacaklardır.

Devamında her adayın iki kere herkese açık ders verme hakkına sahip olduğu süreç başlar. Bu süreç stajyerlerin birbirlerinin derslerine katıldığı ve herkese açık derslerinin başladığı bir yolculuktur.

 

Gülşah Aygün ve Tuğba Ayata bu yolculukta, adaylara mentörlük etmektedir. Hocalarımız stajyerlerin derslerine katılarak derslerini değerlendirecek, daha iyi sekanslar ve temalar için onlara eşlik edeceklerdir.

Bu süreçte de stajyerler stüdyoda var olan diğer derslere katılabilecek, pratiklerini ve birikimlerini geliştirebilecektir.

Staj Programı Kapsamı:

1. Ders Verme Fırsatı: Herkese açık iki ders verebileceksiniz

2. Gülşah Aygün veya Tuğba Ayata tarafından derslerinin izlenmesi ve geri bildirimle derslerini geliştirme imkanı

3. Stüdyodaki Derslere Sınırsız Katılım ve Gözlem: 3 ay boyunca stüdyo derslerine katılabilecekleri sınırsız üyelik hakkı.

4. Staj bitiminde Stüdyoda kalıcı olarak ders verme imkanı: Adaylardan uygun bulunanlara stüdyoda kalıcı olarak ders verme fırsatı sağlanacaktır..

Stajyerler, ilk ayda yaptıkları derslere katılım ve gözlem sonrasında, herkese açık derslerini; Salı 19.15 ve Çarşamba 20.30 saatlerinden birinde vereceklerdir. Staj derslerine tüm adayların katılması beklenmektedir.

Program Başlangıç Tarihi: 9 Ocak Pazartesi (Tanışma Topalntısı: 7 Ocak Cumartesi)

Staj derslerinin başlama Tarihi: 7 Şubat Salı

ÜCRET:  Havale yolu ile tek seferde 3200 TL

KREDİ KARTI İLE ÖDEME: 3500 ( Kartınızın izin verdiği oranda taksit ekletebilirsiniz)

Havale yolu ile ödeme için bize mail atmanız gerekmektedir: yogaramterapi@gmail.com

Kredi kartı ile ödeme yapmak için:

 

Tüm sorularınız için: yogaramterapi@gmail.com

bottom of page